Packshot to profesjonalne, przygotowane w celach komercyjnych lub informacyjnych zdjęcie produktu. Packshot to inaczej fotografia produktowa, wykonywana w warunkach studyjnych, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu fotograficznego oraz dodatkowo retuszowana i szparowana w programie graficznym, wszystko po to żeby zapewnić klientowi maksymalnie wierne odwzorowanie kolorów, cech i szczegółów produktu.

“Klient kupuje wzrokiem”. Nawet najlepszy produkt w marnym opakowaniu lub na źle przygotowanej fotografii przegra walkę o klienta z towarem elegancko wyeksponowanym i dokładnie przedstawionym. Dlatego najważniejszym elementem przy tworzeniu katalogów, reklam czy sklepów internetowych jest umieszczenie wyraźnych i przykuwających wzrok zdjęć produktów – packshotów.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie fotografii produktowej i reklamowej. Realizujemy sesje zdjęciowe m.in. na potrzeby działań marketingowych, projektów opakowań, etykiet i katalogów produktów, a także prezentacji asortymentu w Internecie.

W cenie sesji otrzymujesz także opracowanie graficzne zdjęć produktów w wybranym przez Ciebie zakresie – od podstawowej korekty po zaawansowany retusz, szparowanie itp.

Abyś mógł sprawdzić jakość naszych usług, proponujemy bezpłatne zdjęcia testowe wybranego przez Ciebie produktu.

Przedmioty przeznaczone do fotografowania możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej – zależnie od ustaleń. Na terenie małopolski, śląska i najbliższych okolic dla każdego jednorazowego zlecenia przekraczającego 100 zdjęć oferujemy darmowy odbiór i odwiezienie fotografowanych przedmiotów.