Zajmuje się obsługą importową naszych Klientów. Posiada ogromne doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte wieloletnią działalnością, kontaktami z tysiącami fabryk oraz dziesiątkami izb handlowych.

To gwarancja, że każde działanie jakie wykonujemy w Chinach jest rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Chiny – Polska.

Możemy podjąć się kompleksowej realizacji importu na zlecenie.

Obejmuje to: kontaktowanie się z eksporterem we wszystkich sprawach w języku chińskim i angielskim, negocjacje z eksporterem w zakresie warunków dostawy, ceny, opcji dodatkowych, sprawdzanie wiarygodności chińskiego eksportera, przygotowywanie i kompletowanie wszystkich niezbędnych w procesie importu dokumentów, nadzór nad procesem importu, kontaktowanie się z firmami trzecimi obsługującymi import, np. firmą spedycyjną, czy agencją celną, doradztwo importowe, monitoring innych chińskich eksporterów, na wypadek potrzeby szybkiej zmiany dostawcy, kontrola towaru po zakończeniu produkcji oraz sprowadzanie próbek towaru od producentów.

Klient zlecając nam import, oszczędza czas i pieniądze a przede wszystkim stres. Importowanie wymaga wielu przygotowań, o których nie wie ktoś, kto nigdy nie importował. Znajomość rynku chińskiego, języka i kultury, jest bardzo ważna. Ponadto, od 2008 roku, prawie każdy towar importowany z Chin jest bardzo dokładnie sprawdzany przez organy zewnętrzne, jak np. PIP, czy PIH.

Nie wystarczy go zaimportować, ale trzeba jeszcze wiedzieć, co zrobić, by towar został dopuszczony do obrotu.

Trzeba też wiedzieć jak rozwiązywać różne awaryjne przypadki. My wiemy jak to zrobić.