Współpracujemy z najlepszymi adwokatami z małopolski zachodniej a w szczególności z miast Kraków, Wadowice, Oświęcim, Libiąż, Chrzanów, Chełmek, Trzebinia, Kęty, Brzeszcze, Bieruń, Jawiszowice, Zator i pobliskie. Korporacja, poza zatrudnionymi, współpracuje również z najlepszymi Adwokatami z okolic.

Każda Kancelaria Adwokacka cechuje się profilem działalności, rodzajem prawa w którym jest najlepsza. Są świetni Adwokaci karni, którzy jednak nie radzą sobie w sporach np. z zakresu prawa pracy. Są świetni Adwokaci od prawa rodzinnego, którzy nie są najlepsi w sprawach np. z zakresu prawa gospodarczego. To rzecz normalna. Specjalizacja nie jest zła, gdyż jak głosi przysłowie „kto zna się na wszystkim ten nie zna się na niczym.

Dlatego nawiązaliśmy współpracę z szeregiem różnych Kancelarii Adwokackich. Współpracujemy ze świetnymi Kancelariami specjalizującymi się w sprawach karnych, prawie rodzinnym, prawie administracyjnym, prawie pracy, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie europejskim i innymi.

Po analizie twojego problemu skierujemy cię do najlepszego specjalisty, który ci pomoże.

Jeśli jesteś Adwokatem i chcesz nawiązać z nami współpracę – napisz do nas.