Zajmujemy się opracowaniem i przygotowaniem katalogów produktowych. Korzystamy ze zdjęć dostarczonych przez klienta lub z wykorzystaniem naszej usługi fotografii produktowej. Składamy katalogi z wykorzystaniem najnowszych trendów reklamowych i wytycznych klienta. Całość przedstawiamy w postaci cyfrowej lub drukujemy we współpracującej z nami drukarni.

“Klient kupuje wzrokiem”. Nawet najlepszy produkt w marnym opakowaniu lub na źle przygotowanej fotografii przegra walkę o klienta z towarem elegancko wyeksponowanym i dokładnie przedstawionym. Dlatego najważniejszym elementem przy tworzeniu katalogów, reklam czy sklepów internetowych jest umieszczenie wyraźnych i przykuwających wzrok zdjęć produktów – packshotów.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie fotografii produktowej i reklamowej. Realizujemy sesje zdjęciowe a następnie przygotujemy katalogi produktowe w wersji cyfrowej. Po akceptacji projektów drukujemy je w profesjonalnej drukarni dostarczając ci gotowe katalogi produktowe.