Szukasz pomocy w pisaniu pracy dyplomowej, magisterskiej, licencjackiej, referatu, biznes planu bądź dowolnego opracowania?

Jeśli tak, ta strona jest skierowana właśnie do ciebie.

Znajdziesz tu pomoc w napisaniu wszelkiego rodzaju prac z zakresu problematyki ekonomiczno-gospodarczej. Zapoznaj się z zakładką “o nas” i “usługi” aby dowiedzieć się więcej!

Skontaktuj się z nami, kontakt nic nie kosztuje a może dużo pomóc.

Jesteśmy grupą ludzi, dla których badania i analizy stanowią nie tylko pracę, ale przede wszystkim pasję.

W skład Naszego zespołu wchodzą zarówno teoretycy jak i praktycy. Studenci, wykładowcy, absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (dawna Akademia Ekonomiczna). Pracownicy jednostek państwowych i prywatnych. Teoretycy i praktycy. Osoby wykonujące wolne zawody i pracujące w consultingu.

Zajmujemy się przygotowywaniem opracowań, biznes planów, pomagamy w pisaniu prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich i innych nietypowych prac z takich dziedzin jak: Mikroekonomia; Makroekonomia; Prawo; Organizacja i zarządzanie; Marketing; Finanse i bankowość; Badania rynkowe i marketingowe; HRM; Reklama i PR; Międzynarodowe stosunki gospodarcze; Rynki finansowe; Strategie inwestycyjne; Zarządzanie (strategiczne, finansami przedsiębiorstw, produkcją, jakością, projektami, procesem inwestycyjnym).

Na dodatek, wszystko jest legalne. Po napisaniu opracowania na zadany przez ciebie temat wystawiamy ci rachunek bądź fakturę VAT.

Po zapłacie zrzekamy się na twoją rzecz wszelkich praw autorskich, więc możesz rozporządzać napisanym przez nas opracowaniem a formalnie należącym już do ciebie w dowolny sposób.

W przeciwieństwie do większości konkurencji działamy w 100% legalnie. Traktujemy to zajęcie profesjonalnie, nie jak większość podmiotów jako sposób na szybkie pieniądze