Spółki zagraniczne często nie chcą wchodzić na rynek polski z różnych względów. Dzieje się tak czasami ze względów podatkowych, czasami ze względów wizerunkowych a czasami ze względów czysto logistycznych (brak konieczności funkcjonowania przedsiębiorstwa w kilku jurysdykcjach, tworzenia oddzielnego zarządu i struktur). Dlatego też rezygnują z tworzenia w Polsce swoich oddziałów lub przedstawicielstw. Rozwiązaniem tego może być pełnomocnictwo na dany kraj.

KPPR Consulting oferuje możliwość powołania pełnomocnika na terenie Polski. Pełnomocnik ten zajmie się obsługą klientów, prowadzeniem księgowości, fakturowaniem, płatnościami i wieloma innymi czynnościami, które wymagane są do obsługi klientów w Polsce. Można dzięki temu funkcjonować na rynku polskim bez konieczności rejestracji w Polsce swojego oddziału lub też przedstawicielstwa. Zapraszamy do współpracy.

Co jeśli otrzymałem fakturę za zagraniczne usługi od KPPR Consulting?

Jeśli otrzymałeś fakturę od KPPR Consulting za usługi zagraniczne, możesz taką fakturę zweryfikować u swojego kontrahenta, aby potwierdzić jej autentyczność przed zapłatą. Skontaktuj się ze swoim kontrahentem mailowo podając numer faktury – nasi mocodawcy informowani są o numerach faktur, kwotach i odbiorcach faktur. Najczęściej także na umowie ze swoim kontrahentem masz zapisanego pełnomocnika kontrahenta czyli KPPR Consulting.