Pro-VisionProgram Pro-Vision to drugi program darmowej pomocy pro publico bono w KPPR Consulting. Po wielkim sukcesie programu darmowej windykacji należności alimentacyjnych, tym razem chcielibyśmy zrobić coś dla innej grupy społecznej – tym razem dla młodych przedsiębiorców. Przez pierwsze 24 miesiące życia firmy gwarantujemy kompleksowe wsparcie dla twojego biznesu.

Do kogo kierowany jest program Pro-Vision?

Program Pro-Vision kierowany jest do młodych przedsiębiorstw (firmy nie starsze niż 24 miesiące) i do osób, które nie prowadziły w okresie 60 miesięcy od rejestracji firmy żadnej działalności gospodarczej. Nie ma znaczenia wiek przedsiębiorcy, wykształcenie, status społeczny, narodowość ani też miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

Na czym polega program Pro-Vision?

Program Pro-Vision ma za zadanie kompleksowe spojrzenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Od przygotowania biznes planu poprzez analizę rynku, analizę SWAT, pomoc w rejestracji firmy bądź spółki po pomoc w zarządzaniu spółką, księgowości, doradztwie prawnym, pisaniu i analizowaniu umów oraz windykację (także windykację zagraniczną) jeśli napotkasz na swojej drodze nierzetelnego kontrahenta. Oczywiście wszystko jest darmowe. Poniżej przedstawiamy krótki opis oferowanych usług w ramach programu Pro-Vision:

Przygotowanie biznes planu

Przygotujemy dla ciebie biznesplan czyli plan twojego przedsięwzięcia. Poznasz możliwe drogi rozwoju a także poznasz swój rynek, konkurencję i klientów. Dowiesz się jak bardzo kapitałochłonne jest twoje przedsięwzięcie, na jakie dochody możesz liczyć i z jakimi kosztami może wiązać się twoja działalność biznesowa.

Analiza rynku i analiza SWAT

Dokonamy dla ciebie analizę rynku. Sprawdzimy jak jest on bardzo nasycony, gdzie możesz szukać swojej szansy, jaką masz konkurencję, kanały sprzedaży, drogi dotarcia do kupujących czy też usługobiorców. Dokonamy również analizy SWAT dla twojego przedsięwzięcia aby poznać mocne strony, słabe strony, szanse i zagrożenia. To wszystko pomoże ci w starcie twojej nowej firmy.

Rejestracja firm i spółek w Polsce

Pomagamy w rejestracji firm i spółek w Polsce. W zakres tej usługi wchodzi rejestracja jednoosobowych działalności gospodarczych, rejestracja spółki z o.o., rejestracja spółki komandytowej oraz rejestracja spółki z o.o. sp. k. a także innych form działalności. Pomagamy także w rejestracji wydawnictw w Sądach Okręgowych.

Rejestracja spółek zagranicznych

Często przedsiębiorca musi skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą posiadanie spółek zagranicznych. Głównie dzieje się tak, gdy przedsiębiorca chce pozyskać zewnętrzne środki a firma czy też spółka polska nie jest (niestety) zbyt wiarygodna w oczach zagranicznych inwestorów. Często spółka potrzebna jest także w celu łatwiejszego zarejestrowania i zastrzeżenia znaku towarowego czy też patentu na produkt (w niektórych krajach jest to o wiele łatwiejsze, szybsze i tańsze niż w Polsce). Często spółka zagraniczna jest także potrzebna w celu wejścia na dane rynki zagraniczne. Możemy bez żadnych prowizji pomóc w rejestracji takich spółek dzięki współpracy z kancelarią zajmującą się rejestracją firm w USA (w tym przypadku rejestracja firmy w Delaware, USA) bądź też rejestracja spółki zagranicznej w innych lokalizacjach świata.

Rejestracja znaku towarowego

Rozpoczynając działalność gospodarczą nie zapomnij także o zabezpieczeniu swojego znaku towarowego. Poprzez rejestrację znaku towarowego w Urzędzie Patentowym RP możesz zabezpieczyć swoją firmę przed nieuczciwą konkurencją.

Doradztwo podatkowe

Oferujemy wsparcie doradcze w szerokim zakresie doradztwa podatkowego. Jeśli masz pytania jak interpretować przepisy podatkowe, jak księgować dane koszty, jak rozliczać amortyzację, jaka forma opodatkowania jest najlepsza i tak dalej, skonsultuj się z nami. Oferujemy darmową usługę doradztwa podatkowego w ramach programu Pro-Vision.

Doradztwo prawne

Jeśli na swojej drodze napotkasz kłopoty prawne, kłopoty z analizą przepisów, niejasności czy też sprzeczności, skontaktuj się z nami. W ramach programu oferujemy kompleksowe i darmowe wsparcie prawne dla nowych przedsiębiorców. Pomożemy w rozwiązywaniu problemów prawnych i analizie sytuacji prawnej.

Pisanie umów

Jeśli potrzebujesz zawrzeć umowę z podwykonawcą, kupującym, usługobiorcą, kontrahentem czy też innymi podmiotami – oferujemy darmową usługę przygotowania takiej umowy. Wystarczy, że opiszesz krótko jakiego rodzaju umowę potrzebujesz, co chcesz w niej zabezpieczyć i czego od niej oczekujesz a nasz zespół napisze taką umowę dla ciebie.

Analizowanie umów

Przed podpisaniem umowy z kontrahentem warto zwrócić się do nas z prośbą o analizę takiej umowy. Sprawdzimy dla ciebie czy jest poprawna, jakie zagrożenia z niej wynikają, jak bardzo taka umowa chroni ciebie i jakie obowiązki na ciebie nakłada. Poza analizą samej umowy przedstawimy też powiązane zagadnienia kodeksowe, które nie są opisane w umowie a zawarte w odpowiednich kodeksach do których mogą odnosić się tak popularne stwierdzenia jak “w sprawach nieuregulowanych niniejszą umową…”

Windykacja w Polsce

Każdy przedsiębiorca wcześniej czy później spotka na swojej drodze nierzetelnego kontrahenta, który nie będzie chciał zapłacić należności za sprzedany towar czy też za wykonaną usługę. Pomagamy darmowo (bez prowizji i bez opłat) w windykacji należności. Od windykacji polubownej po windykację sądową i egzekucję komorniczą.

Windykacja zagraniczna

Często zdarza się w globalnym świecie, że nierzetelny kontrahent jest kontrahentem zagranicznym. Coraz więcej zleceń mamy od nierzetelnych firm z Niemiec, Francji, USA, Rosji, Litwy i Łotwy. To główne kraje, skąd pochodzi najwięcej dłużników. Naszym klientom i partnerom Pro-Vision pomagamy w windykacji także od zagranicznych dłużników. Również i w tym przypadku usługa jest całkowicie darmowa w ramach programu

Koszt programu Pro-Vision.

Uczestnictwo w programie Pro-Vision jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat, prowizji czy też innej formy wynagrodzenia. Jest to program wsparcia społecznego i odpowiedzialności społecznej KPPR Consulting i działamy całkowicie na zasadach Pro Publico Bono.

Możesz jednak wesprzeć nasz program poprzez publikację linku do tego projektu na swojej firmowej stronie internetowej w formie:

<a href=”http://prconsulting.com.pl/pro-vision/” title=”Pro-Vision – PR Consulting”>Pro-Vision</a>

Dzięki takim linkom coraz więcej osób będzie mogło przystąpić do programu Pro-Vision. Prosimy także nie dodawać atrybutu  rel=”nofollow” do powyższego linku. W celu przystąpienia do programu prosimy o kontakt mailowy bądź też poprzez formularz kontaktu (zakładka kontakt)