Współpracując z najlepszymi na rynku projektantami www przygotujemy na zlecenie klienta strony internetowe. Wykorzystamy bądź zaprojektujemy kolory przedsiębiorstwa, logo, skorzystamy z dostarczonych fotografii lub wykonamy własne. Można również skorzystać z usługi fotografii produktowej. Na każdym etapie projektowania www konsultujemy się z klientem. Gotową stronę dostarczymy klientowi lub umieścimy na naszych serwerach.

Projektowanie stron www, to dziedzina w której działamy już od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w czasie wieloletniej działalności gwarantuje, że jesteśmy w stanie zaoferować tworzenie stron www najbardziej odpowiadające Państwa potrzebom, a także zaproponować najlepszą ofertę na projektowanie sklepów internetowych.

Mimo faktu, iż budowanie stron internetowych jest procesem bardzo pracochłonnym, dzięki wypracowanemu przez lata doborowi faz kreacji i konsultacji z Klientem, zakładanie stron z nami przebiega zawsze szybko i sprawnie, a doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu sprawiają, że firmy korzystające z naszych usług, chętnie kontynuują współpracę.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, jak powinien wyglądać układ nawigacji stron, jakie funkcje spełniać lub jakie materiały są niezbędne do przygotowania sklepów internetowych, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron internetowych. Pracujemy zarówno nad niewielkimi projektami dla klientów indywidualnych, jak i nad dużymi dla wielkich firm i instytucji.

Wiemy, że dobrze zaprojektowana witryna internetowa to podstawa sukcesu wizerunkowego i komercyjnego firmy/produktu w sieci www i poza nią. Dzięki własnej stronie www Państwa firma ma szansę na efektywne wsparcie tradycyjnych metod sprzedaży, promocji i reklamy oraz działań PR przy stosunkowo niewielkich nakładach własnych.

Mając to cały czas na uwadze, niezwykle starannie przygotowujemy projekty dla naszych klientów. Poczynając od konsultacji i rozpoznania Państwa potrzeb, poprzez projekt graficzny, a na pracach programistycznych kończąc. Wiemy, że Państwa sukces, to również nasz sukces.

W ofercie mamy: projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (google, onet itp.), projektowanie logotypów (logo), wizytówek, ulotek i plakatów, statyczne i animowane banery reklamowe, aktualizacje i optymalizacje stron www, projekty katalogów produktów, retusz i obróbka cyfrowa zdjęć oraz inne usługi z zakresu grafiki komputerowej.

Duży nacisk kładziemy na funkcjonalność i przejrzystość realizowanych projektów. Posiadamy bazę klientów z którymi aktywnie współpracujemy od wielu lat. Rozwijamy się by dostarczać nowoczesne rozwiązania dla e-biznesu i efektywnie budować wizerunek firm naszych klientów w internecie!

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy i tworzymy profesjonalne strony internetowe w oparciu o najnowsze standardy. Kolorystyka i układ szkieletu strony jest szczegółowo omawiany przed rozpoczęciem prac. Po wstępnej akceptacji projektu – nanosimy zlecone poprawki. Zwracamy uwagę aby strona była wyświetlana poprawnie we wszystkich przeglądarkach internetowych. Działamy kompleksowo – jeżeli nie posiadasz domeny internetowej (adresu strony) oraz miejsca na serwerze – zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najbardziej efektywnych form pozyskiwania nowych klientów i partnerów biznesowych. Pozycjonowanie i optymalizacja strony umożliwiają zwiększenie jej statystyki odwiedzin. W przypadku stron które nie były pozycjonowane, statystyka odwiedzin może wzrosnąć nawet kilkadziesiąt razy – a każda osoba odwiedzająca stronę danej firmy to potencjalny klient! Zajmujemy się profesjonalnie tą dziedziną marketingu internetowego, zapewniamy monitoring pozycji pozycjonowanej strony w wyszukiwarkach – przedstawiany w postaci czytelnych raportów, a także umożliwiamy stałą obserwację statystyki odwiedzin strony dzięki systemowi statystyk.

Grafika komputerowa

Przyjmujemy także zlecenia z zakresu grafiki komputerowej. Pracujemy zarówno z grafika rastrową (np. obróbka i poprawa jakości zdjęć) jak i z grafiką wektorową. Przyjmujemy zlecenia m.in. na projekty logo, ulotek, plakatów czy interaktywne, multimedialne prezentacje nagrywane na płytach CD i DVD.