Poniżej przedstawiamy listę referencji dla Korporacji PR Consulting. Aby dodać referencje, wystarczy dodać komentarz. Publikujemy wszystkie referencje, które zostaną podpisane. Anonimowe referencje z wiadomych powodów nie mogą być przyjmowane. Zapraszamy do wyrażenia opinii o Korporacji Prawnej PR Consulting.

Ostatnie projekty:

Tłumaczenia Raportów Witolda Pileckiego – Korporacja Prawna PR Consulting w ramach działalności społecznej wspiera wykonanie tłumaczeń Raportów Witolda Pileckiego na 12 języków i publikacja tych raportów online z licencją do swobodnego wykorzystania. Projektowi temu przekazuje wsparcie teoretyczne, doradcze, merytoryczne oraz finansowe.

6 thoughts on “Referencje

  1. Korporacja PR Consulting pomaga nam od lat w sprowadzaniu do Polski z Chin podzespołów do produkowanych kamer monitoringu. Polecamy PR Consulting jako solidnego kontrahenta.

  2. Korporacja PR Consulting zajmuje się obsługą prawną wydawnictwa. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę jako dobrego partnera biznesowego.

  3. Dla Naszych klientów firma PR Consulting przygotowywała opracowania i pracę. Współpraca odbywa się na bardzo wysokim poziomie, bezproblemowo. Nasi klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy

  4. PR Consulting dla Naszych europejskich klientów poszukujących w Polsce kontrahentów służyła doradztwem handlowym. Ponadto pomagała w uruchamianiu polskich oddziałów europejskich firm. Współpraca z PR Consulting w zakresie doradztwa prawnego, consultingu i windykacji na terenie Polski i UE jest wysoko oceniana.

  5. “Firma PR Consulting w naszym imieniu nawiązywała współpracę ze strategicznymi partnerami portalu gospodarczego daytrading.com.pl Pragniemy polecić współpracę z PR Consulting. Relacje z naszymi kontrahentami nawiązane za pośrednictwem firmy są bardzo korzystne.”

  6. Korporacja PR Consulting zajmuje się windykacją naszych należności. Z powodzeniem odzyskaliśmy należności, które spisaliśmy już na straty. PR Consulting to profesjonalna, młoda i ambitna kadra, bardzo skuteczna. Szczerze mogę polecić współpracę z PR Consulting.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *