W profesjonalnym studio nagraniowym przygotujemy dla klientów reklamę audio gotową do emisji w mediach radiowych według wytycznych klienta lub według przygotowanego przez nas scenariusza. Posiadamy bazę głosów radiowych do wykorzystania przy nagrywaniu reklam audio.

Posiadamy własne studio nagraniowe, w którym na w pełni profesjonalnym sprzęcie nagraniowym możemy zrealizować twoją reklamę audio.

Pierwszym krokiem jest przygotowanie scenariusza. Zrealizujemy reklamę według twojego scenariusza, lub stworzymy własny scenariusz (kilka scenariuszy), które przedstawimy ci do wyboru i akceptacji.

Kolejnym krokiem jest wybór głosów. Współpracujemy z wieloma lektorami. Są to zarówno mężczyźni, kobiety jak i dzieci. Wspólnie wybierzemy odpowiednie do scenariusza głosy.

Następnym krokiem jest realizacja. Realizacja odbywa się w naszym studio nagraniowym. Po nagraniu następuje montaż materiału. Po montażu odsłuchujemy wspólnie materiał i wprowadzamy ewentualne zmiany. Po akceptacji całości projektu otrzymujesz go na CD.