Zajmujemy się reprezentacją Public Relations i reprezentacją polityki PR również w zakresie rzecznictwa prasowego. Jeśli nie masz potrzeby posiadania stałego rzecznika prasowego skorzystaj z możliwości wynajmowania profesjonalnych rzeczników prasowych w celu reprezentacji Twoich interesów w mediach.

Od początku istnienia podstawową regułą działania PR Consulting jest dedykowanie usług. Najwięcej doświadczeń pracownicy firmy zebrali w obsłudze firm z branży budowlanej, nieruchomości i wyposażenia wnętrz. Dodatkowymi obszarami działania są: przemysł spirytusowy, moda, motoryzacja, finanse i kosmetyki. Zdobyte doświadczenie i wiedza zatrudnionych specjalistów pozwala na współpracę z firmami z innych branż.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować zarówno doskonałą znajomość rynku mediów (także internetu), jak i doświadczenie pozwalające na organizację dużych wydarzeń oraz imprez. Posiadamy własną agencję modelek i hostess co pozwala dodatkowo kreować wizerunek firmy. Największym atutem firmy jest innowacyjność oraz tworzenie własnego programu sponsoringowego dla branż podstawowych.

Nasz styl pracy to wypracowane metody komunikacji z klientem poprzez system cotygodniowego raportowania. Takie działania pozwalają klientowi na pełna kontrolę bieżącej realizacji założonego budżetu PR.

Systemy wyspecjalizowanych baz danych pozwalają na tworzenie wyrafinowanych kanałów komunikacji bezpośredniej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pełną paletę usług PR wzbogacaną na życzenie klienta o elementy działań reklamowych.