Chętnie nawiążemy współpracę z najlepszymi na rynku. Poszukujemy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie do współpracy.

Współpraca z Adwokatami

Jeśli jesteś adwokatem, posiadasz własną kancelarię adwokacką lub takiej nie posiadasz, jesteś ambitnym, nietuzinkowym człowiekiem, który nie boi się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Jeśli nie lubisz szarego życia i wolisz cieszyć się każdym dniem innym od poprzedniego to napisz do nas. Przedstaw się w kilku zdaniach, napisz w czym jesteś dobry, czego nie znosisz. Zaproponuj model współpracy. Szukamy odważnych współpracowników.

Współpraca z Radcami Prawnymi

Jeśli jesteś radcą prawnym z własną kancelarią albo bez kancelarii. Uważasz się za lidera i chcesz pracować z najlepszymi przy najtrudniejszych sprawach. Chcesz poznać ciekawych ludzi i realnie im pomagać. Lubisz kontakty z ludźmi nie boisz się nowych wyzwań. Nie wahaj się i napisz do nas. Opisz swoją osobę w kilku zdaniach i koniecznie zaproponuj model współpracy.

Współpraca z Handlowcami

Jesteś handlowcem z sukcesami? Wierzysz w to, że pomożesz nam zdobyć dobrych klientów? Możesz nam pomóc w rozwoju? Skontaktuj się z nami. Takich osób jak ty potrzebujemy! Zaproponuj nam model współpracy, jesteśmy elastyczni i na pewno ustalimy satysfakcjonujący wszystkich model współpracy.

Szukasz Pracy?

Szukasz pracy? Masz coś ciekawego do zaoferowania? Wyróżniasz się Na rynku? Prześlij nam swoje CV i koniecznie list motywacyjny – bardzo ważne – to w liście motywacyjnym wyjaśnij nam, dlaczego mamy cię zaprosić do zespołu. Praca to transakcja wiązania. W liście motywacyjnym przedstaw nam co oferujesz i koniecznie napisz czego oczekujesz. Lubimy ludzi odważnych – to priorytet – napisz więc o swoich wymaganiach odnoście rodzaju umowy i warunków finansowych.