Oferujemy Państwu możliwość druku dowolnej treści na płótnie canvas. Druk taki do złudzenia przypomina obraz. Drukowany jest przez bardzo precyzyjne maszyny drukarskie, wysokiej jakości farbami na płótnie canvas.

W taki sposób można wydrukować zarówno gotowe obrazy z licznej bazy gotowych wzorów jak też własne, dostarczone przez Państwa fotografie. Fotografie wydrukujemy na płótnie w wybranych przez Państwa rozmiarach i ilościach oraz naciągniemy na drewniane ramy.

Jesteśmy zaufaną marką w branży druku wielkoformatowego. Swoją markę i zaufanie budujemy na sprzęcie najwyższej jakości, najlepszych materiałach i farbach a przede wszystkim na bardzo doświadczonych pracownikach, jakości obsługi klienta, niskich cenach i najszybszej dostawie na rynku.

Jesteśmy w stanie zrobić reprodukcję wszelkiego rodzaju obrazów i fotografii – z własnej bazy zdjęć, z dostarczonych przez klienta jak i wykonanych w wysokiej rozdzielczości na specjalne życzenie klienta. Mamy doświadczonych i kreatywnych pracowników, którzy z dostarczonych materiałów pomogą stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Pomogą przy obróbce i tworzeniu obrazu do druku. Poprowadzą Państwa za rękę od samego początku aż po dostarczenie gotowego produktu do twoich rąk własnych.

Canvas stał się bardzo popularnym płótnem dla malarstwa już wiele wieków temu. Dziś jednak przeżywa na nowo swój renesans i stał się najbardziej popularnym medium do malowania obrazów. Zazwyczaj naciągnięty jest na drewnianą ramę zwaną „stretcher”. Druk na canvasie jest wykonywany poprzez naniesienie cyfrowego obrazu za pomocą wysokiej jakości drukarek wielkoformatowych (ploterów) na płótno. Canvas znajduje się na rolce szerokości 60 cali i sięgającej 10 metrów długości – takie są też maksymalne obrazy, jakie można drukować za pomocą tej metody.

Druki wykonywane są za pomocą wysokiej jakości drukarek wielkoformatowych. Drukarki takie jak nasze, mogące drukować na rolkach canvasu, pozwalają artystom i fotografom na druk ich prac bezpośrednio na canvas. Po wydrukowaniu, obrazy są zabezpieczane przed wilgocią specjalną substancją a następnie poddawane są procesowi suszenia. Po wyschnięciu naciągane są na drewnianą ramę (bądź pakowane są do tuby na życzenie klienta), zabezpieczane w odpowiednim opakowaniu i dostarczone klientowi pod wskazany adres.

Co Państwo zyskają poprzez produkcję takich obrazów? Proszę sobie wyobrazić, jakie wrażenie zrobią Państwo wysyłając swoim strategicznym partnerom, klientom, petentom obraz przedstawiający strategiczne w Państwa jednostce miejsce? Może to być fabryka, zakład, biuro, bądź też zespół pracowników – wydrukowany na płótnie, niczym obraz olejny. Obraz ten, zawiśnie nad biurkiem prezesa, burmistrza, wójta, prezydenta, dyrektora czy też innych. Nie tyle będzie o Państwu pamiętał, ile też jego goście na pewno zwrócą na ten obraz uwagę. A to już jest nieoceniona korzyść. Proszę sobie też wyobrazić, jakie wrażenie będą odnosić Państwa goście, gdy obrazy zawisną na Państwa murach korytarzy i gabinetów? A może i Państwa pracownicy, których nie chcą Państwo utracić, skłonni by byli powiesić płótno z naniesioną artystyczną fotografią na ścianach swoich domów, aby pamiętali o Państwu? A może to właśnie nad Państwa biurkiem miałaby zawisnąć taka fotografia czy też reprodukcja obrazów Van Gogh’a, Rembrandta czy Michała Anioła?