Rejestracja zagranicznych kont Bet365

W związku z przepisami ustawy hazardowej, firma Bet365 wycofała się z obsługi klientów zamieszkałych w Polsce. Jak podaje komunikat na stronie bet365.com, ze względu na ostatnie zmiany prawne, bet365 nie oferuje już swoich usług w Polsce. Regulaminy wewnętrzne firmy Bet365 nie pozwalają Polakom rejestrować się na platformie z podaniem polskiego adresu. Bet365 nie oferuje swoich usług w Polsce, nie jest jednak zabronione, aby Polak mógł mieć w pełni zweryfikowane, aktywne, czynne i w pełni funkcjonalne konto Bet365.

Dla naszych klientów oferujemy możliwość rejestracji kont bet365. Konta zarejestrowane są poza Polską. Pełna rejestracja dwuetapowa z mailem weryfikacyjnym, kodem PIN, danymi Bet, Skrill i potwierdzeniem PvC (list weryfikacyjny od Bet). Czyli wszystko co jest potrzebne aby korzystać z platformy Bet365. Zagraniczne konta bet365 w pełni zweryfikowane gotowe do gry.

Nie kupuj kont Bet365 z niepewnych źródeł, z ogłoszeń, allegro i przez GG. Kup od firmy, otrzymaj fakturę VAT, miej możliwość reklamacji jeśli coś nie będzie działać. Wszystko legalnie i od sprawdzonej firmy.

W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *